Któż z Nas nie ma dziś kredytu? Dom, mieszkanie, samochód, firma... Jak wynika z Ogólnopolskiego raportu o kredytach mieszkaniowych, bo te najczęściej wybieramy, w ubiegłym roku Polacy zaciągnęli prawie 200 tys. kredytów. Liczba składanych wniosków stale rośnie. Banki pamiętają o swoim zabezpieczeniu i często wymagają od klientów polisy na życie. Jest to również w Naszym interesie! Pamiętajmy, że spłata zobowiązań kredytowych spada na naszych spadkobierców (mąż, żona, dzieci...). Nie możemy zapominać też o wypadkach, czy chorobach które zawsze mogą się Nam przytrafić i skutecznie utrudnić spłatę zobowiązania...

Teraz Warta Ochrona w ofercie specjalnej pod kredyt pozwoli spełnić te wymagania. Z nową, niższą składką i szybszym procesem!

 

 

Jak podaje Biuro Informacji Kredytowej, od stycznia do sierpnia 2017 r. wpłynęło ponad 278 tys. wniosków o kredyt hipoteczny. Natomiast już w 2018 jest ich aż o 7 % więcej. Wszyscy chcemy mieszkać „na swoim”. Jeśli na zakup mieszkania nie pozwalają własne środki finansowe, coraz częściej decydujemy się na kredyt. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz spełnić wymagania banku?

 

Polisa tylko pod kredyt – już od 300 zł rocznie.

 

W ramach polisy Warta Ochrona dostępna jest już oferta specjalna „pod kredyt”.  Aby skorzystać z oferty musicie być kredytobiorcą i wskazać bank jako uposażonego.

 

Zakres ochrony został dostosowany do wymogów banków dla umów kredytowych, czyli zawiera ryzyka konieczne dla takich umów:

 

  • Umowa podstawowa (obowiązkowa): śmierć ubezpieczonego

  • Umowy dodatkowe: śmierć w następstwie wypadku, trwałe inwalidztwo w następstwie wypadku, niezdolność do samodzielnej egzystencji.

 

Sumy ubezpieczenia w umowach dodatkowych są równe sumie ubezpieczenia dla ryzyka śmierci.

 

Roczna składka minimalna w opcji „pod kredyt” to zaledwie 300 zł rocznie i zależy oczywiście od wielu czynników jak np: sumy ubezpieczenia, wieku ubezpieczonego, czy zakresu ochrony.

 

Ocena w 24H i skan polisy na maila

 

Polisy z sumą ubezpieczenia do 200 000 zł będą wystawiane przez agenta ze skróconą ankietą medyczną (do 50 000 zł tylko oświadczenie o stanie zdrowia!). Wnioski o zawarcie umowy ubezpieczenia w opcji „pod kredyt”, z wyższymi sumami ubezpieczenia, będą miały charakter priorytetowy i będą analizowane przez Wartę w pierwszej kolejności.

Wstępna ocena wniosku dokonywana będzie w trakcie jednego dnia roboczego – już do 24 godzin!

Jeśli przekazane dokumenty wystarczą do podjęcia decyzji, polisa zostanie wystawiona w tym samym dniu a Wy otrzymacie zaszyfrowaną wiadomość zawierającą skan polisy (na podany we wniosku adres e-mail). Dokument dodatkowo wysłany będzie także w formie papierowej.

 

Pod kredyt czy pełna ochrona?

 

W przypadku opcji „pod kredyt” zakres ochrony został ograniczony do minimum, o czym pisaliśmy na wstępie tego artykułu. Oznacza to, że nie ma możliwości zawarcia niektórych umów dodatkowych dostępnych w wersji standardowej produktu np. poważne zachorowanie. Jeśli jesteście zainteresowani pełną ochroną, wówczas dobrym rozwiązaniem jest zawarcie polisy WARTA OCHRONA na standardowych warunkach i dokonanie cesji na bank. Wtedy dostępne będą wszystkie ryzyka, takie jak już wspomniane poważne zachorowanie, operacje, pobyty w szpitalu, leczenie specjalistyczne, czy uszczerbki na zdrowiu.

 

Materiał marketingowy powstał przy współpracy z Warta T.U.n.Ż.

 

 

 

 

 

 

.

 

Zabezpieczyliście swój kredyt?
22 października 2018

Powrót do listy artykułów

                        

Kup on-line

Polityka prywatności

Strona główna

O nas

Aktualności

Znajdź nas

Wyróżnienia

Formularz kontaktowy

Ubezpieczenia

Finanse