Dom to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. Z naszą polisą nie musisz się już martwić o coraz bardziej nieprzewidywalną pogodę: huragan, grad, deszcz, śnieg, czy uderzenie pioruna. Zabezpieczy ona również przed pożarem, wybuchem, powodzią, zalaniem. Polisa zabezpieczy przed rozbiciem elementów szklanych, włamaniem, kradzieżą i wieloma innymi zdarzeniami losowymi. OC uchroni przed odpowiedzialnością za zdarzenia powstałe z winy domowników, ich dzieci, czy zwierząt domowych. W ramach Assistance uzyskasz pomoc fachowca w razie awarii: ślusarza, dekarza, elektryka, hydraulika, czy specjalisty od sprzętu RTV/AGD. Zabezpieczymy Twoje całe mienie: dom, mieszkanie, garaż, budynki gospodarcze, ogrodzenie, grille, altany, podjazdy, czy roślinność ogrodową.

Posiadamy specjalną ofertę dla wspólnot mieszkaniowych.

Podróżujemy coraz częściej i dalej. Pamiętajmy, że karta EKUZ nie daje pełnej ochrony. Nasza polisa w tym pomoże. Obejmie koszty leczenia, również w placówkach prywatnych, które za granią potrafią być bardzo duże. Odpowiedzialność cywilną za zdarzenia wynikające z Twojej winy. Assistance zapewniający organizację i zwrot kosztów poszukiwania i ratownictwa, transportu medycznego, pomocy tłumacza, prawnika czy wizytę osoby bliskiej po wypadku lub innym zdarzeniu. Polisa zapewni dodatkowo zabezpieczenie przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, oraz zabezpieczy nasz bagaż na czas podróży. Nasze polisy obejmują ryzyko terroryzmu!

Oferujemy pakiety ubezpieczeń zabezpieczające całe gospodarstwo rolne! Zawierają one obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolnych, chroniące Cię przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń pogodowych, w tym huraganu, deszczu, śniegu i gradu; ognia, czy powodzi. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o przepięcia, kradzież, czy zalanie. Obowiązkowe OC rolnika obejmie skutki finansowe wszelkich szkód wyrządzonych z Twojej winy w związku z posiadaniem i prowadzeniem gospodarstwa rolnego.  Ponadto oferujemy ubezpieczenie płodów rolnych, mienia związanego z prowadzeniem gospodarstwa, maszyn, sprzętu i pojazdów rolniczych od wszelkich zdarzeń losowych i kradzieży, na terenie gospodarstwa, jak i całego kraju. Ubezpieczamy także zwierzęta i uprawy rolne z dopłatą składki z budżetu Państwa.

W samochodzie spędzamy coraz więcej czasu! Obowiązkowe ubezpieczenie OC, oraz umowy dodatkowe sprawią, że będziesz się w nim czuł bezpiecznie i komfortowo. Obowiązkowe OC w dobrej cenie, uchroni Cię przed odpowiedzialnością finansową wobec osób trzecich, za szkody powstałe z winy kierowcy. Auto Casco zapewni ochronę Twojego auta przed wszystkimi uszkodzeniami, nawet tymi wynikającymi z winy kierowcy! Dzięki Assistance, uzyskasz pomoc podczas awarii, czy wypadku w czasie podróży m. in. naprawę auta na miejscu zdarzenia, holowanie, dowóz paliwa, czy samochód zastępczy, tak abyś bez obaw, zawsze dotarł do celu. Ubezpieczenie NNW zabezpieczy Ciebie i pasażerów przed skutkami wypadków. Ochroną możesz objąć także opony, szyby i bagaż!

Nowość! Ubezpieczenie prze utratą wartości samochodu!

Specjalna oferta dla flot!

Twoja firma to bardzo ważne dla Ciebie miejsce. Posiadamy produkty które pozwolą w pełni chronić Twój biznes niezależnie czy to mała jednoosobowa działalność, czy duża korporacja. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie mienia obejmujące budynki, lokale, maszyny, urządzenia i sprzęt. OC zawodowe, deliktowe, kontraktowe, przewoźnika, spedytora i wiele innych, dostosowanych do potrzeb twojego biznesu. Ubezpieczamy mienie pracowników, wartości pieniężne i środki obrotowe, a także straty finansowe i nakłady inwestycyjne. Dla zapewnienia pełni komfortu i bezpieczeństwa przygotujemy Tobie, pracownikom i waszym rodzinom grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie!

Coraz częściej nasze życie, szczególnie zawodowe, jest bardzo wąską specjalizacją. Dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę o coraz nowsze ubezpieczenia, specjalnie przygotowane dla danej branży, czy zawodu. Są to między innymi: ubezpieczenia OC (np.: członków zarządu, zawodowe, zakładu, czy placówki np. medycznej), transportowe, flotowe, finansowe, medyczne, korporacyjne, lotnicze, morskie, CYBER (np. ochrona danych na serwerach, wyciek danych, włamanie na serwer) i wiele innych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Chroń to, co dla Ciebie najważniejsze, czyli życie i zdrowie. Twoje, oraz najbliższych. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń indywidualnych, grupowych, pracowniczych, rodzinnych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Zabezpiecz odpowiedni poziom życia dla rodziny, nawet w

najtrudniejszych chwilach. Bądź przygotowany na sytuacje nieprzewidziane takie jak wypadek, choroba, inwalidztwo. W tych trudnych życiowych momentach polisa pozwoli zadbać o stabilność finansową rodziny czy firmy. Pieniądze przydadzą się na kosztowne terapie czy rehabilitacje, często nie refundowane, lub refundowane tylko częściowo przez NFZ. Polisa gwarantuje rówież wypłatę pieniędzy w wielu innych sytuacjach jak trwały uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu, operacje, urodzenie się dziecka, czy wnuka, którym zapewnimy też pieniądze na start w dorosłość, dzięki polisie posagowej! 

Pamiętaj, to najważniejsza polisa w Twoim życiu!

                        

Copyright  ©  2017-2019  AGENCJA UBEZPIECZENIOWA Konrad Bojarski

Polityka prywatności

Strona główna

O nas

Oferta:

Aktualności i promocje

Kontakt

Wyróżnienia

Formularz kontaktowy

Ubezpieczenia

Kredyty, leasing