Wg badania CBOS z 2017 roku, najważniejszą wartością dla Polaków jest rodzina (54%) i zdrowie (38%). Otaczając opieką najbliższych, staramy się zapewnić im spokój i bezpieczeństwo finansowe. Jednak w życiu nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, a już na pewno nie wypadku czy nagłej choroby, które mogą zakłócić codzienny tryb życia. Na takie sytuacje można się jednak przygotować. Jak to zrobić? Postaramy się podpowiedzieć wraz z Wartą.

 

O tym, że o wypadek nietrudno, świadczą statystyki oraz codzienne informacje z mediów. tylko na samych drogach każdego dnia dochodzi codziennie do ok. 90 wypadków w wyniku których ok. 100 osób jest rannych (wg. raportu policji 2017 r.). W sytuacjach, gdy ważna jest szybka pomoc, bardzo przydatne okazuje się dodatkowe wsparcie, jak np. odpowiednio dobrana polisa na życie. Takim przykładem może być ubezpieczenie Warta Dla Ciebie i Rodziny, z której można skorzystać w różnych sytuacjach życiowych. Na szczęśliwe i trudne chwile

 

Warta dla Ciebie i Rodziny, to ubezpieczenie obejmujące zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne Możemy otrzymać wypłatę świadczenia w radosnych okolicznościach – na przykład z okazji narodzin dziecka, czy wnuka, jak i trudnych momentach – m.in. w przypadku choroby, pobytu w szpitalu, śmierci bliskiej osoby.

 

Wsparcie dla całej rodziny

 

Osoby objęte ochroną ubezpieczeniową, oprócz wsparcia finansowego mają zapewnione też wiele dodatkowych świadczeń, m.in. wizytę u lekarza specjalisty czy opiekę pielęgniarki, a nawet pomoc indywidualnego trenera fitness dla matki po porodzie. Rodzicom wychowującym dziecko, oprócz wypłaty w razie problemów ze zdrowiem rodzica lub dziecka, Warta dla Ciebie i Rodziny zapewnia również m.in. opiekę nad bliskimi w razie pobytu w szpitalu. Co ważne, nie ma tu znaczenia stan cywilny– partner jest traktowany na równi z małżonkiem.

 

Wypadki się zdarzają…

 

Takie zdarzenia jak wypadek, czy nagła poważna choroba zazwyczaj komplikują życie całej rodziny. Wtedy pojawiają się dodatkowe wydatki, trzeba jechać do lekarza czy zorganizować jak najszybciej rehabilitację. Warta w ramach polisy pomoże zorganizować i pokryje koszty np. transportu medycznego, rehabilitacji po wypadku czy też domowego nauczania dla chorego dziecka.

 

Gotowe pakiety ze stałą składką

 

Jedną z największych zalet oferty jest jej elastyczność i cena. Warta dla Ciebie i Rodziny to gotowe pakiety z listą zdarzeń i kwotą świadczeń oraz stałą składką. Od razu więc wiemy w jakich przypadkach dostaniemy wypłatę z polisy i ile wynosi składka. Co więcej, zawarcie umowy ubezpieczenia nie wymaga przeprowadzania żadnych badań lekarskich a sama polisa jest wystawiona już na pierwszym spotkaniu.

 

Rozwiązanie na medal:

 

Ubezpieczenie Warta Dla Ciebie i Rodziny zdobyło pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Badaniu Konsumenckim „Dobry Produkt ” 2018

 

Artykuł powstał przy współpracy z Warta TUnŻ S.A.

 

 

 

 

                    Szczegóły produktu:

 

                 Ubezpieczenie życia i zdrowia  

 

 

Prosta recepta na ochronę całej rodziny.
05 września 2018

Powrót do listy artykułów

                        

Kup on-line

Polityka prywatności

Strona główna

O nas

Aktualności

Znajdź nas

Wyróżnienia

Formularz kontaktowy

Ubezpieczenia

Finanse