Ubezpieczenia

Formularz kontaktowy

Wyróżnienia

Znajdź nas

O nas

Strona główna

Polityka prywatności

Kup on-line

Chroimy to, co dla Ciebie najważniejsze, czyli życie i zdrowie. Twoje, oraz najbliższych. Oferujemy polisy indywidualne, grupowe, pracownicze, rodzinne, oszczędnościowe i inwestycyjne. Indywidualnie dobrane dla klienta. Zabezpiecz odpowiedni poziom życia dla rodziny, nawet w najtrudniejszych

chwilach. Bądź przygotowany na sytuacje nieprzewidziane takie jak wypadek, choroba, inwalidztwo. W tych trudnych życiowych momentach polisa pozwoli zadbać o stabilność finansową rodziny czy firmy. Pieniądze przydadzą się na kosztowne terapie czy rehabilitacje, często nie refundowane, lub refundowane tylko częściowo przez NFZ. Polisa gwarantuje również wypłatę pieniędzy w wielu innych sytuacjach jak wypadek, pobyt w szpitalu, operacje, urodzenie się dziecka, czy wnuka. Najmłodszym 

zapewnimy pieniądze na start w dorosłość, dzięki polisie posagowej! 

Pamiętaj, to najważniejsza polisa w Waszym życiu!

Coraz częściej nasze życie, szczególnie zawodowe, jest bardzo wąską specjalizacją. Dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę o coraz nowsze ubezpieczenia, specjalnie przygotowane dla danej branży, czy zawodu. Są to między innymi: ubezpieczenia OC (np.: zawodowe, członków zarządu, zakładu lub placówki np. medycznej), transportowe, flotowe, finansowe, medyczne, korporacyjne, lotnicze, morskie, CYBER (np. ochrona danych na serwerach, wyciek danych, włamanie na serwer) i wiele innych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje również gwarancje ubezpieczeniowe: walidalne, kontraktowe, usunięcia wad i usterek, należytego wykonania,

środowiskowe i inne.

Twoja firma to bardzo ważne dla Ciebie miejsce. Tam zarabiasz, aby zapewnić stabilność finansową sobie i najbliższym. Posiadamy produkty które pozwolą w pełni chronić Twój biznes niezależnie czy to mała jednoosobowa działalność, czy duża korporacja. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie mienia obejmujące budynki, lokale, maszyny, urządzenia i sprzęt. OC chroniące firmę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzeniem firmy. Ubezpieczamy mienie pracowników, wartości pieniężne i środki obrotowe, nakłady inwestycyjne. Uchronimy przed stratami finansowymi wynikającymi z przestoju po szkodzie. Dla zapewnienia pełni komfortu i bezpieczeństwa przygotujemy Wam, pracownikom i waszym rodzinom grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie!

W samochodzie spędzamy coraz więcej czasu! Obowiązkowe ubezpieczenie OC, oraz umowy dodatkowe sprawią, że będziesz się w nim czuł bezpiecznie i komfortowo. Obowiązkowe OC w dobrej cenie, uchroni Cię przed odpowiedzialnością finansową wobec osób trzecich, za szkody powstałe z winy kierowcy. Auto Casco zapewni ochronę Twojego auta przed wszystkimi uszkodzeniami, nawet tymi wynikającymi z winy kierowcy! Dzięki Assistance, uzyskasz pomoc podczas awarii, czy wypadku w czasie podróży m. in. naprawę auta na miejscu zdarzenia, holowanie, dowóz paliwa, czy samochód zastępczy, tak abyś bez obaw, zawsze dotarł do celu. Ubezpieczenie NNW zabezpieczy Ciebie i pasażerów przed skutkami wypadków. Ochroną możesz objąć także opony, szyby i bagaż!

Nowość! Ubezpieczenie prze utratą wartości samochodu!

Specjalna oferta dla flot!

Oferujemy pakiety ubezpieczeń zabezpieczające całe gospodarstwo rolne! Zawierają one obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolnych, chroniące Cię przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń pogodowych, w tym huraganu, deszczu, śniegu i gradu; ognia, czy powodzi. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o przepięcia, kradzież, czy zalanie. Obowiązkowe OC rolnika obejmie skutki finansowe wszelkich szkód wyrządzonych z Twojej winy w związku z posiadaniem i prowadzeniem gospodarstwa rolnego.  Ponadto oferujemy ubezpieczenie płodów rolnych, mienia związanego z prowadzeniem gospodarstwa, maszyn, sprzętu i pojazdów rolniczych od wszelkich zdarzeń losowych i kradzieży, na terenie gospodarstwa, jak i całego kraju. Ubezpieczamy także zwierzęta i uprawy rolne z dopłatą składki z budżetu Państwa.

Podróżujemy coraz częściej i dalej. Pamiętajmy, że karta EKUZ nie daje pełnej ochrony. Polisa podróżna w tym pomoże. Obejmie koszty leczenia, również w placówkach prywatnych, które za granią potrafią być bardzo duże. OC zabezpieczy Was przed odpowiedzialnością za zdarzenia wynikające z Waszej winy. Assistance zapewni organizację i zwrot kosztów poszukiwania i ratownictwa, transportu medycznego, pomocy tłumacza, prawnika czy wizytę osoby bliskiej po wypadku lub innym zdarzeniu. Polisa zapewni dodatkowo odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku, oraz zabezpieczy bagaż na czas podróży. Nasze polisy obejmują ryzyko terroryzmu!

Dom to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. Z naszą polisą nie musisz się już martwić o coraz bardziej nieprzewidywalną pogodę: huragan, grad, deszcz, śnieg, czy uderzenie pioruna. Zabezpieczy ona również przed pożarem, wybuchem, powodzią, zalaniem. Dostaniesz pieniądze za rozbicie elementów szklanych, włamanie, kradzież i wiele innych

 zdarzeń losowych. OC uchroni Was przed odpowiedzialnością za szkody powstałe z Waszej winy, winy dzieci, czy zwierząt domowych. W ramach Assistance uzyskasz pomoc fachowca w razie awarii: ślusarza, dekarza, elektryka, hydraulika, czy specjalisty od sprzętu RTV/AGD. Zabezpieczymy Twoje całe mienie: dom, mieszkanie, garaż, budynki gospodarcze, ogrodzenie, grille, altany, podjazdy, czy roślinność ogrodową.

Posiadamy specjalną ofertę dla wspólnot mieszkaniowych.