Zdrowia i pieniędzy - tego sobie najczęściej życzymy przy różnych okazjach, bo to bardzo ważne aspekty naszego życia. Niestety, często ze sobą powiązane. Któż z nas nie zadaje sobie pytania: co by było gdybym zachorował lub uległ wypadkowi? Czy będzie mnie stać na pokrycie bieżących wydatków i zakup leków? Skąd wezmę na ratę kredytu? Jak poradzi sobie moja rodzina?

 

Jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich?

 

Zapewnienie sobie oraz swoim bliskim bezpieczeństwa finansowego na wypadek utraty zdrowia i konieczności leczenia jest jedną z ważniejszych potrzeb. Jednym ze sposobów może być dobre ubezpieczenie takie jak np. Warta dla Ciebie i Rodziny, Pakiet Bezpieczeństwa w Uniqa, czy Grupa Otwarta Generali, z myślą Życiu.

 

Indywidualnie jak grupowo

 

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie o charakterze ochronnym, obejmujące zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne. Polisa może zostać odpowiednio dopasowana i zapewnić wsparcie finansowe w różnych sytuacjach życiowych. Możemy otrzymać wypłatę z polisy w miłych okolicznościach – na przykład z okazji narodzin dziecka albo narodzin wnuka, jak i trudnych momentach - w przypadku choroby, operacji, pobytu w szpitalu, śmierci bliskiej osoby. Polisa to także zabezpieczenie finansowe dla najbliższych na wypadek naszej śmierci. Podobne możliwości oferują często ubezpieczenia grupowe, z których mogą korzystać pracownicy dużych firm. Jeśli nie mamy dostępu do takiego ubezpieczenia, bo np. w firmie, w której pracujemy nie ma takiej możliwości lub sami jesteśmy przedsiębiorcami, wtedy zdecydowanie warto sięgnąć po ofertę Warty.

Każdemu wg potrzeb

W zależności od sytuacji rodzinnej, w jakiej się znajdujemy, mamy różne potrzeby. Oferta Warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.

 

Rodzinie objętej ochroną Warta Dla Ciebie i Rodziny, oprócz wsparcia finansowego w razie wypadku, choroby czy śmierci partnera polisa zapewnia też wiele innych świadczeń, m.in. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny – partner jest traktowany na równi z małżonkiem.

Osobom samodzielnie wychowującym dziecko polisa, oprócz wypłaty w razie problemów ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także np. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatry czy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka po dłuższej chorobie.

Warta nie zapomniała też o potrzebach singli, którzy mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i pomoc po wypadku np. na rowerze. - w takiej sytuacji, jeśli doszło do obrażeń ciała zapewnimy w ramach polisy m.in. transport i naprawę zepsutego podczas wypadku roweru..

Osoby powyżej 55 roku życia mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Dodatkowo polisa zapewnia także m.in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich i opiekę nad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać również wypłatę z okazji narodzin wnuczka.

Jak widać oferta Warty jest bardzo elastyczna. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia nie wymaga przeprowadzania żadnych badań lekarskich, umowa podpisywana jest na spotkaniu z agentem. Zaletą jest też cena, która jest stała dla danego wariantu ochrony i niezależna od wieku.

 

Dowiedz się więcej i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych z polisą. To nie kosztuje wiele a w trudnych chwilach może bardzo pomóc.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do agencji!

.

Artykuł powstał przy współpracy z Warta TUiR S.A.

 

 

Nowoczesna rodzina - nowoczesne ubezpieczenie
12 kwietnia 2018

Powrót do listy artykułów

                        

Kup on-line

Polityka prywatności

Strona główna

O nas

Aktualności

Znajdź nas

Wyróżnienia

Formularz kontaktowy

Ubezpieczenia

Finanse