Zabezpieczenie przyszłości naszych dzieci. Komu ta myśl nie spędza, przynajmniej czasem, snu z powiek?

Prezent dla dziecka. To nigdy nie jest łatwa sprawa. Chrzciny, urodziny, komunia...

A może chcemy odłożyć pieniądze z 500+? Przecież to dla Niego!

Mamy dla Was dobre rozwiązanie.

 

 

 

Jest nim polisa posagowa. Prezent wyjątkowy i wartościowy, bo zabezpiecza dziecku przyszłość i pozwoli łatwiej wkroczyć w dorosłość dzięki pieniądzom które sobie wypłaci np. po skończeniu 18 roku życia. I to wszystko dzięki Wam. I polisie którą mu teraz możecie podarować.

 

Jak taka polisa działa? To pytanie na które będziemy chcieli odpowiedzieć i choć trochę przybliżyć zasadność zakupu. W tym celu skupimy się na zakresie i działaniu polis posagowych.

 

Co zapewnia taka polisa? Jak już wspomnieliśmy polisa przede wszystkim ma cel oszczędnościowy. Pozwala zgromadzić określoną przez Was przy zawieraniu polisy sumę pieniędzy, którą dziecko dostaje po osiągnięciu również ustalonego przez Państwa wieku (zwykle 18-26 lat). Może je wtedy przeznaczyć na jakikolwiek cel: wycieczkę, zakup samochodu, wynajem mieszkania, czy opłacenie wymarzonych studiów. Wyobraźcie sobie jaka będzie jego radość gdy na osiemnastkę dostanie na przykład 10 czy 20 tys. zł...

 

Jednak "posag" to nie wszystko. Taka polisa może zawierać również szereg umów dodatkowych będących wsparciem finansowym w trudnych sytuacjach życiowych takich jak np.: strata rodzica lub opiekuna. W takim wypadku dziecku zostanie  wypłacona suma ubezpieczenia którą uzgodnicie w trakcie zawierania polisy. Poza tym dziecko może otrzymać comiesięczną rentę, a obowiązek opłacenia składek do końca polisy przejmie firma ubezpieczeniowa!

Dodatkowo zakresem można ująć również wsparcie finansowe rodziców/opiekunów w przypadku poważnej choroby dziecka, pobytu w szpitalu

(w wyniku choroby lub wypadku) jak i inwalidztwa.

 

Jak widać polisa taka to spore wsparcie dziecka na start w dorosłość, a także ochrona przed zdarzeniami losowymi w trakcie jej trwania. Może być doskonałym prezentem, ale także formą wsparcia którą zagwarantują dziecku troskliwi rodzice, dziadkowie, rodzice chrzestni jak i każdy kto chciałby zrobić mu wspaniały prezent.

 

Jak zawsze po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszych biur.

 

 

     Konrad Bojarski

Jak zabezpieczyć przyszłość dziecka?
27 sierpnia 2019

                        

Powrót do listy artykułów

Copyright  ©  2017-2019  AGENCJA UBEZPIECZENIOWA Konrad Bojarski

Polityka prywatności

Strona główna

O nas

Oferta:

Aktualności i promocje

Kontakt

Wyróżnienia

Formularz kontaktowy

Ubezpieczenia

Kredyty, leasing